Masarykova základní škola Lubenec, okres Louny

Plán akcí školy

červen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
esfjpg.jpg

Vyhledávání

Družina má talent

V pátek 9.11. se uskutečnil první ročník talentové soutěže s názvem  „Družina má talent“. Přihlásilo se šestnáct soutěžících, nakonec vzhledem k nemocem, které trápí v současnosti naši školu, vystoupilo osm jednotlivců a tři taneční skupiny. Naší soutěži nechyběla samozřejmě ani odborná porota. Jako předseda poroty se nám představil pan učitel David Ďulík a další dvě porotcovská křesla obsadily krásné porotkyně Lenka Šponarová a Lucka Procházková.

Soutěž byla rozdělena do dvou kategorií, I. kategorie soutěžící ve věku 6-9 let a II. kategorie 10-16 let. Soutěž zahájila taneční skupina Mix Air, která roztleskala celou tělocvičnu, další soutěžící Toník nám ukázal, jak dokáže vypít půl litru vody na jeden nádech. Na podiu se také rozezněla pravá ruská Kaťuša v podání stylově oblečeného Ivánka, vlastně Milánka Fejfárka. Své umělecké nadání předvedla Natálie Petříková z druhé třídy, která přímo před porotou namalovala rychlokresbou lišku. Pak přišlo na řadu vystoupení, při kterém se nejen publiku tajil dech, šlo o parkourové skákání Denise Kuciaka z páté třídy. Zarepoval nám Nikolas Bureš ze čtvrté třídy, svůj zpěv předvedl osmák Marcel Sivák. Přemety předvedla Lea Bezemková. Jediný muž, který se nezalekl tance, byl Milan Berky ze čtvrté třídy. Tanec předvedla i narychlo seskupená děvčátka z první třídy, Martinka Zásmětová s Viky Dudkovou, která za svůj výkon obsadila první místo ve své kategorii. V předposledním vystoupení nám taneční skupina děvčat z páté třídy s názvem Oheň a voda ztvárnila tancem se stuhami celý milostný příběh. A jako poslední vystoupil Pavel Černý z deváté třídy, který svým beatbox  nadchl porotu a získal největší počet bodů a stal se absolutním vítězem prvního kola Družina má talent.

Po vystoupení čekala všechny účinkující sladká odměna a pamětní list. Porota pečlivě sečetla všechny hlasy a vyhlásila vítěze jednotlivých kategorií, na které již čekala medaile a na absolutního vítěze pohár prvního ročníku talentu.

Podle ohlasů se odpoledne vyvedlo a líbilo se jak divákům, tak vystupujícím i porotě.

                                                                                                         Eva Boudová

Tabulka vítězů:

                                                                         

mladší kategorie                                                                     starší kategorie

  1. místo                                                                              1.místo a absolutní vítěz

Martina Zásmětová a Viktorie Dudková                                     Pavel Černý 

  1. místo                                                                             2. místo  

Milan Fejfárek                                                                      Denis Kuciak

  1. místo                                                                             3. místo

Mix Air                                                                                Oheň a voda