Masarykova základní škola Lubenec, okres Louny

Plán akcí školy

září 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
esfjpg.jpg

Vyhledávání

Opět první, hurá, jupí !!!

Žáci Masarykovy ZŠ v Lubenci již podruhé bodovali v mezinárodní soutěži YPEF – Young People in Europan Forests – Mladí lidé v evropských lesích. Tato nelehká soutěž je zaměřena na lesnictví, myslivost a vztah k místní (evropské) přírodě vůbec. Skládá se z testu (20b) a tzv. ,,poznávačky“ (20b).

Dne 19. února 2019 se v Podbořanech konalo místní kolo, kde právě naši žáci získali 38 bodů ze 40 možných, tedy  1. místo .

 Jmenovitě to byli : Zatloukalová Simona, Vyskočilová Nela a Hladík Vojtěch.

Místního kola se zúčastnilo v naší kategorii pět družstev z různých základních škol a gymnázia. Postupujeme tedy dále do kola oblastního, které se bude konat ve Střední lesnické škole ve Žluticích. Loni jsme se umístili na 4. místě. Letos bychom byli rádi úspěšnější. Tak nám držte palce.

Já svému týmu děkuji za prezentaci školy a za velmi pečlivou a dlouhou přípravu na soutěž. Není to dnes u dětí jen tak, že se věnují něčemu ,,navíc“, bez velké odměny, snad jen pro dobrý pocit z poznání a objevování… A já ve svém kroužku takové prima děti mám. Děkuji za to J

                                                                                     Vlasta Dolíhalová,  vedoucí přírodovědného kroužku