Popletená pohádka

Školní divadelní soubor při Masarykově základní škole v Lubenci s názvem Ještě jednou představil divákům již své sedmé představení. Dala jsem mu titul Popletená pohádka. Zahrálo si v něm 25 dětí z páté až deváté třídy. Dopoledne se přišli podívat děti z mateřské školy a žáci základní školy. Hodinu a půl dlouhou pohádku sledovali s nadšením a odměnili své kamarády potleskem. Večer pak přišli rodiče, prarodiče, sourozenci a další diváci. Jsem ráda, že tolik dětí má zájem docházet pravidelně do divadelního kroužku, není jednoduché každý týden trénovat a naučit se svou roli. Zažili si nervy před představením, ale i úspěch na jevišti. Už teď se hlásili na příští rok do kroužku další žáci. Budeme se těšit.

Jana Michalcová