Masarykova základní škola Lubenec, okres Louny

Plán akcí školy

listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
esfjpg.jpg

Vyhledávání

Fantazie na Školní akademii 2019

Tradiční Školní akademie lubenecké základní školy se letos nesla v duchu fantazie ale také benefice. Výtěžek byl věnován na bezbariérový návrat našeho bývalého žáka Stanislava Zatloukala.

Program zahájili deváťáci s crazy kreací na píseň Skibidi. Poté už jeviště zaplavili roztomilí prvňáčci coby skřítci a víly na melodii Alenky v říši divů, druháčci nás přenesli do Nekonečného příběhu a třeťáci pobavili letní láskou. Čtvrťáci kouzlili a páťáci ukázali příběh Harryho Pottera. Starší žáci pak zatančili a předvedli se coby pohádkové bytosti, či postavy z Avengers. Program doplnily ještě dívky v rytmu zumby, a to i seskupení, které skončilo sedmé v celostátním finále soutěže Česko se hýbe. Na závěr pak proběhlo tradiční šerpování vycházejících žáků a rozloučení. Vše plynulo příjemně a hladce, každé vystoupení mělo své kouzlo a celý program byl opravdu pestrý. Všechny děti se pečlivě připravily pod vedením svých učitelů a učitelek.

Jana Michalcová