prosinec 2020

Vážení rodiče,

nyní jsou k dispozici rozvrhy jednotlivých tříd distančního vzdělávání . Jsou umístěny do sekce třídy – tam, kde bylo dříve uváděno samostudium.

Konkrétní online hodiny jsou v rozvrhu třídy označeny žlutě a korespondují s rozvrhem běžné výuky.
Třídy z prvního stupně mohou fungovat v mírně upraveném režimu, který již máte domluvený s TU. (Případné informace u TU.)

Předměty (Vv,Hv,Tv,Pč) označené (i neoznačené) v rozvrhu zeleně – jsou v jiném režimu: nemusí tedy vždy probíhat online výuka, jsou zadávány inspirativní materiály, výuková videa apod.

Podpůrná opatření:
Políčka označená hnědooranžovou barvou s písmeny PO – znamenají podpůrná opatření pouze pro ty žáky, kterým byla doporučena pedagogicko-psychologickou poradnou. Jsou to hodiny pedagogické intervence, které musí být realizovány mimo běžný rozvrh žáka.

Základní rozvrh distančního vzdělávání mají žáci stanoven i ve svých kalendářích v Teamsech, prosím tedy o jejich sledování. Zejména pro případnou změnu.
Žáci byli upozorněni na to, že si musí aktuálně kontrolovat tento kalendář a komunikaci v Teamsech, kde jsou případně zadávané i domácí úkoly. Domácí úkoly lze pochopitelně zadávat i jiným dohodnutým způsobem.

Prosím připomeňte také dětem, že vědomé narušování online výuky (vypínání mikrofonu apod.) bude řešeno jako u vyrušování výuky ve škole v souladu se školním řádem.

Nepřítomnost v online hodině omlouvá třídnímu učiteli pouze zákonný zástupce prostřednictvím svého e-mailu (tedy ne e-mailem svého dítěte) nebo formou sms na domluvené telefonní číslo třídního učitele, a to PŘED nepřítomností žáka.
Každá nepřítomnost bude omluvena také písemně v žákovské knížce.

I v případě, že žák bude mít momentální problém s připojením, musí omluvit jeho nepřítomnost poté zákonný zástupce.