Masarykova základní škola Lubenec, okres Louny

Plán akcí školy

květen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
esfjpg.jpg

Vyhledávání

Obhajoby výstupních prací žáků - 15. a 16. listopadu 2017

   Žáci 9. třídy Masarykovy ZŠ Lubenec úspěšně obhájili své výstupní práce

   V rámci plnění školního vzdělávacího programu naší školy se dne 15. a 16. listopadu 2017 konaly obhajoby výstupních prací žáků 9. třídy. Žáci představili prezentace různých témat z oblastí dějepisu, přírodopisu, zeměpisu, literatury, fyziky, hudební a tělesné výchovy. 19 žáků završilo svou roční práci na vybrané téma.

   Celým odpolednem provázeli: 1. den – Barbora Mariana Černá a Nina Šmídlová, 2. den – Barbora Svejkovská a Viliam Kinač.

   Prezentující žáky přišli podpořit nejen spolužáci ze školy, ale i rodiče a sourozenci, a nechyběli ani bývalí žáci naší školy. Na čestných místech také usedla paní ředitelka Ing. Mgr. Romana Klimentová    a paní zástupkyně Mgr. Věra Floriánová.

   Porota – Mgr. Jana Michalcová, p. Miloš Samec a p. Martin Šašek - hodnotila prezentaci výstupní práce. Věcnou a jazykovou úroveň práce hodnotili konzultanti dříve. Výsledná známka byla stanovena jako průměr obou známek, z nichž větší váhu má známka za věcnou a jazykovou stránku.

   I přes velkou nervozitu před tak početným publikem se všem podařilo prezentace důstojně zvládnout. Proto mohly předsedkyně poroty Mgr. Jana Michalcová i paní ředitelka Ing. Mgr. Romana Klimentová při závěrečném vyhodnocení všechny žáky pochválit a popřát jim, aby právě získané zkušenosti a poznatky využili i v dalším studijním životě.

   Všem, kteří nám při přípravě obou slavnostních odpolední pomohli, touto cestou moc děkujeme.

   Mgr. Renáta Langová, třídní učitelka