březen 2020

7.B TŘÍDA

ZOBRAZEN POUZE NÁHLED - CELE ZADÁNÍ V SOUBORU KE STAŽENÍ - WORD SI MŮŽETE VYŽÁDAT U TŘÍDNÍHO UČITELE

samostudium 30.3.-3.4. word

samostudium 23.3.-27.3. word

samostudium 11.3.-20.3. word

Samostudium pro žáky 7.B třídy od 30. 3. do 3. 4.

Z tohoto textu vypiš příslovečná určení místa (ptáme se kde, kudy, kam), času (ptáme se kdy, v kolik, jak dlouho) a způsobu (ptáme se jak, jakým způsobem). Od každého jich najdeš pět.

Včera jsme šli s naším psem Harrym do lesa. Šli jsme rychle, protože nám byla zima. Na

paloučku jsme viděli srnky. Chvilku se zastavili a pak plaše utíkaly pryč. V baťohu jsme měli

svačinu. V poledne jsme ji pomalu snědly a pokračovali cestou podél skal domů. Výlet nám

trval tři hodiny. Vrátili jsme se až večer. Ušli jsme to vesele a snadno.

Anglický jazyk

Řiď se pokyny v testu. Odpověz na dvě otázky nad obrázky. Pak napiš tři věty s there is a there are, jak je napsáno v druhém řádku. A nakonec odpověz na otázky pod obrázky. Piš celými větami. Pošli na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dějepis

Doplnit následující text (práce s učebnicí, str. 43 - 47) a poslat

Výchova k občanství:

Matematika:

• Do školního sešitu geometrie nadpis OPAKOVÁNÍ STŘEDOVÉ SOUMĚRNOSTI,

pod něj nalepit všechny rámečky. Po znovuzahájení výuky ve škole zkontroluji!

2) Vypracovat na volný list papíru následující úlohu a poslat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Fyzika

Přepsat prezentaci a vypracovat otázky z učebnice uvedené v prezentaci

Vypracované otázky a úkoly odeslat na email ve wordu nebo oskenované (vyfocené)

Zeměpis

Opsat poznámky do školního sešitu, nadpis JIŽNÍ AMERIKA (obrázek nalepit a podle učebnice vybarvit). Ve škole opět zkontroluji!

Přírodopis

Vypracujte krátké prezentace na téma Kytovci a Letouni. Prezentace můžete vytvořit pomocí

powerpointu , wordu či vypsat do sešitu nebo na papír tužkou

Kdo mi odeslal předchozí úkoly moc chválím a děkuji

TEV:

Prosím, abyste mi zaslali svou tabulku (tréninkový deník) na domácí cvičení k nahlédnutí. Můžete ji ofotit nebo stáhnout z PC a poslat ji na Facebook, respektive Messenger (tam mne najdete pod mým jménem - zdeněk kubálek). Můžete využít také můj email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.