Masarykova základní škola Lubenec, okres Louny

Mikuláš v lubenecké škole

Dne 6. prosince 2021 zavítali také k nám, do lubenecké školy, zástupci pekla, Země i nebe. Sešli se i s dětmi v tělocvičně. Ta je dostatečně velká na to, aby všechny třídy, které program jednotlivě navštěvovaly, měly mezi těmito „ postavami “ v respirátorech velké rozestupy.

V tento krásný den nešlo dětem ale pouze o laskominy od Mikuláše. Příležitost představit se dostala i jednotlivá oddělení naší školní družiny.

A jejich vystoupení bylo opravdu přenádherné! Nejdříve ti nejmenší, oblečeni do krásných zimních kostýmků, zatančili, zazpívali i zarecitovali. Skupinka starších přenádherně zpívala a tančila s hůlkami. Opravdu nádherné a dojemné představení!

Vidět jste ho mohli také, kdyby nebyly zrušeny vánoční trhy. Ale doba je taková a musíme nařízení respektovat. Aby to ale dětem a všem rodinným příslušníkům nebylo líto, natočily vše paní vychovatelky na video. Zhlédnout ho můžete na webu školy. www. zslubenec.cz

Za přítomnost andílků, čertů a Mikuláše si velkou pochvalu také zaslouží i zástupci školního parlamentu. 😊

                                                                     Vlasta Dolíhalová, ZŠ Lubenec

DSC 0017

DSC 0191

DSC 0453