Masarykova základní škola Lubenec, okres Louny

Lubenecký zápis do 1. třídy se vydařil

 

   Dne 26. dubna 2022 se v naší škole po covidové pauze konal opět klasický zápis do první třídy. Přivítali jsme a zapsali jsme celkem 29 budoucích prvňáčků, kteří nám předvedli, jak se umí představit, jak krásně umí zarecitovat básničku nebo zazpívat písničku, namalovali nám obrázek a někteří šikulové dokonce napočítali i do 30. Za splněné úkoly dostali malou sladkost a výrobky od našich žáků. Velký dík patří i žákům 8. třídy, kteří nám pomáhali s organizací zápisu a velmi hezky se k dětem chovali.

   Na závěr zápisu paní ředitelka rodičům předala rozhodnutí o přijetí a každému budoucímu prvňáčkovi věnovala upomínkový list, na kterém bylo napsáno:

Přejeme Ti na cestu do základní školy, aby bylo Tvé další učení velkou a radostnou hrou plnou úspěchů a nových radostných zážitků.

   Tak ať se všem daří.

Jana Pěknicová